Kosmetyczka Busko Zdrój - Profesjonalny salon urody Dorotka


Platforma wibracyjna

platformaZdrowe i piękne ciało bez wysiłku.

 

Dream Healther to skierowane do szerokiej grupy społecznej urządzenie skutecznie wykorzystujące zasadę wibracji lipolistycznych do walki z nadwagą, poprawą stanu zdrowia, ujędrniania i modelowania ciała. Bezwysiłkowy program treningowy to zaledwie 15 minut zajęć dziennie.

 

 

Najistotniejsze zalety urządzenia

  • szybka redukcja tkanki tłuszczowej;
  • utrata zbędnych kilogramów;
  • eliminacja cellulitu;
  • modelowanie ciała i zwiększanie siły mięśni;
  • poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości;
  • polepszenie metabolizmu i samopoczucia
  • wskazane w problemach z nietrzymaniem moczu
  • wskazana dla osób z osteoporozą, artretyzmem, stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona oraz po udarach

 

 

Niespotykana dotąd technika zastosowana w Dream Healther, wywołuje intensywne drgania rotacyjne. To innowacyjne urządzenie, które działa na zasadzie wibracji lipolistycznych, mocno angażując do pracy zalegającą tkankę tłuszczową. Co najistotniejsze, jedyne, które usuwa nie tylko podskórną, ale także zalegającą strukturę tłuszczową z organów wewnętrznych. Wibracje powodują także skurcze mięśni, co zwiększa ich wydolność i korektę znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe. Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się tkanki tłuszczowej.

 

Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując, wzmacniając i upiększając ciało, bez wkładania w to wysiłku fizycznego. Znacznie poprawia się funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

 

Dream Healther doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego. Powodując zwiększenie przepływu krwi, dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych. Poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Drgania, jakim poddana jest skóra, stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny.

 

Dream Healther usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej, wywołując naturalny drenaż. Następuje wyraźna redukcja cellulitu. Wibracje pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów. Zaawansowana Technologia Wibracyjna Dream Healther umożliwia osobom ze stanami osłabienia, takimi jak czerpanie korzyści z ćwiczeń przy jednoczesnej pracy w ramach swoich osobistych ograniczeń.

 

Dream Healther jest nastawiony na funkcjonalną sprawność z naciskiem na wzmocnienie wydajności organizmu, aby sprostać codziennym wymaganiom pracy i życia. Czy to poprzez zwiększenie siły mięśni, elastyczności i zakresu ruchów, redukcję chronicznego bólu, wzmocnienie połączenia umysł-ciało oraz wzmocnienie kości, Dream Healther zapewnia ostateczną sprawność i jest narzędziem dobrego samopoczucia dla społeczeństwa coraz bardziej nastawionego na dłuższe i lepsze życie.


Złoty Laur Piękna 2011

Profesjonalny Salon Urody Dorotka zdobył

Złoty Laur Piękna 2011 w kategorii kosmetycznej.

 

Otrzymał tytuły:

Partnerzy

logo-nocowanielogo-meteor24

logo-dotpaylogo-eholidaylogo-booking

 

We-Dwoje.pl         Hotele Poznań

Hotele i noclegi w Polsce i noclegi na mapie

Busko-Zdrój noclegi w Willi Dorotka

Adresy

                 28-100 Busko-Zdrój

 

Salon Urody     

ul. Batorego 4b  tel.: 606 72 72 49;

                                   41 378 84 60

ul. Rokosza 5     tel.: 606 43 03 65;

                                  604 59 64 73

       Willa Dorotka

  ul. Rokosza 11  tel.: 600 45 46 35,

                                   41 378 23 18

konto mBank

33 1140 2004 0000 3102 4179 0650

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2021