Kosmetyczka Busko Zdrój - Profesjonalny salon urody Dorotka


Oxybrazja

( mikrodembrazja wodno-tlenowa)

 

oxybrazja

 

OXYBRAZJA to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem tlenu za pomocą specjalnie skonstruowanej dyszy. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyspiesza usuwanie zaskórniaków, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego.

 

Mikrodermabrazja wodno-tlenowa pozwala już przy pierwszym zabiegu uzyskać widoczny efekt wygładzenia skóry, oraz jej rozjaśnienie i nawilżenie. Zabieg oxybrazji wykonywany jest "na mokro" , a aplikowany pod ciśnieniem tlen daje przyjemne odczucie chłodu. Zimno zmniejsza również odczuwanie bólu, co jest dużą zaletą w stosunku do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej.

Oxybrazja ma pozytywny wpływ na zwiększenie skuteczności stosowanych preparatów kosmetycznych. Szczególnie polecana jest przed wykonywaniem zabiegów kosmetycznych powodując lepsze wchłanianie się stosowanych w nich preparatów. Dodatkowo po Oxybrazji można stosować sonoforezę wprowadzając aktywne składniki w głąb skóry właściwej.

 

Zabieg całkowicie bezpieczny, bezbolesny, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

 

Zastosowanie terapeutyczne:

* Złuszczanie naskórka: efektywne usuwanie martwego naskórka, zaskórników, łagodzenie stanów zapalnych skóry, zwężenie porów.

* Redukcja blizn potrądzikowych, powstałych w wyniku działania lasera, ognia lub po zabiegu chirurgicznym, wygładzenie i wyrównanie naskórka.

* Odmładzanie skóry: redukcja zmarszczek, objawów fotostarzenia skóry, nierównomiernej pigmentacji, poprawa elastyczności skóry.


Złoty Laur Piękna 2011

Profesjonalny Salon Urody Dorotka zdobył

Złoty Laur Piękna 2011 w kategorii kosmetycznej.

 

Otrzymał tytuły:

Partnerzy

logo-nocowanielogo-meteor24

logo-dotpaylogo-eholidaylogo-booking

 

We-Dwoje.pl         Hotele Poznań

Hotele i noclegi w Polsce i noclegi na mapie

Busko-Zdrój noclegi w Willi Dorotka

Adresy

                 28-100 Busko-Zdrój

 

Salon Urody     

ul. Batorego 4b  tel.: 606 72 72 49;

                                   41 378 84 60

ul. Rokosza 5     tel.: 606 43 03 65;

                                  604 59 64 73

       Willa Dorotka

  ul. Rokosza 11  tel.: 600 45 46 35,

                                   41 378 23 18

konto mBank

33 1140 2004 0000 3102 4179 0650

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2022