Kosmetyczka Busko Zdrój - Profesjonalny salon urody Dorotka


Kuma shape

logo-kumaKUMA SHAPE ŁĄCZY ZE SOBĄ TRZY NAJBARDZIEJ EFEKTYWNE SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE W REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ. Są one aplikowane w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów - po serii zabiegów następuje redukcja od 2 cm do 7 cm w obwodach ciała.

 

1. Masaż endodermolgoiczny czyli masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórną i podskórną tkankę łączną. Moc podciśnienia dobiera się na podstawie subiektywnych odczuć osoby poddawanej zabiegowi. Utrata wagi nie wystarczy aby zwalczyć cellulit !!! Zabiegi spowodują odblokowanie układu limfatycznego, przyspieszenie przemiany materii, usunięcie zalegających toksyn i nadmiaru płynu. Odblokowany i oczyszczony organizm zwiększa swoją zdolność do spalania zbędnych kilogramów. Oddziałuje na organizm w wymiarze fizjologicznym i mechanicznym co gwarantuje dużą skuteczność zabiegów. Zabieg pobudza odporność, oczyszcza organizm z toksyn, a w wyniku stymulowania wydzielania endorfin wpływa na utrzymanie doskonałej kondycji psychicznej i fizycznej każdego dnia.

 

2. 2.Fale radiowe RF bipolar - energia elektromagnetyczna wywołuje w tkankach wibrację wywołującą podgrzanie włókien kolagenowych do temperatury 45-60°C.

 

 

kuma146x328

Jest to idealny zakres temperatury dla efektywności, a także dla bezpieczeństwa zabiegu. Na skutek takiego wzrostu temperatury włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie napięciu, czego efektem jest ich remodelacja. Podwyższenie temperatury przyczynia się do przyspieszonego syntezowania przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności zarówno od razu po zabiegu, jak również w 2 do 6 miesięcy po skończonej kuracji. Promieniowanie RF w znacznym stopniu jest absorbowane w podskórnej tkance tłuszczowej, mięśniach, płynach ustrojowych i narządach miąższowych. Najsilniej przegrzaniu ulega tkanka tłuszczowa a najmniej tkanka mięśniowa (termolipoliza selektywna tkanki tłuszczowej). Kolejnym korzystnym efektem jest poprawa cyrkulacji krążenia (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności w trakcie zabiegu), dzięki czemu możliwa jest lepsza absorpcja składników odżywczych w głąb skóry. Zwiększenie przepływu krwi tętniczej poprawia utlenowanie komórek, przyspiesza proces wchłaniania tkankowego, a także przyspiesza komórkową przemianę materii zwiększając metabolizm adipocytów (wzrost temperatury o 1°C powoduje wzrost tempa przemiany materii o 3,6%). Wzrost temperatury wywołuje rozluźnienie mięśni i usprawnienie odruchów proprioceptywnych. Zapewnia to optymalne warunki do skurczu mięśni. RF w stanach bólowych wywiera efekt przeciwbólowy oraz stymuluje wytwarzanie endorfin. Wzrasta także liczba leukocytów w podgrzewanych tkankach.

 

 

3. Promienie INFRARED - wielokierunkowe działanie IR przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego, znacznie przyspieszając odchudzanie. Promienie IR podgrzewają płytkie warstwy skóry oraz tkanki tłuszczowej (do 3mm). Urządzenie posiada elektroniczną głowice roller z diodowym wskaznikiem mocy ,promieni IR i mechanicznie obracającymi się rolkami.

 

Głowica

 

glowica640

 

Zastosowanie KUMA SHAPE:

 - wspomaganie walki z otyłością

 - likwidacja cellulitu 

 - ujędrnianie 

 - modelowanie sylwetki

 - pobudzanie krążenia

 - wspomaganie leczenia stanów pooperacyjnych, powypadkowych, i poporodowych

 - łagodzenie bólu

 - wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków

 - terapia uszkodzeń mięśni, ścięgien, więzadeł 

 - niedrożność żył

 - bóle kręgosłupa - normalizacja napięcia mięśniowego

 - pobudzenie fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny

 - przygotowanie do liposukcji

 - wspomaganie mezoterapii

 - terapia przeciwstarzeniowa 

 - zabiegi relaksacyjne

 - odnowa biologiczna po wysiłku

 

Kuma Shape - EFEKTY

 

kuma-przed-poˇ redukcja tkanki tłuszczowej 

ˇ aktywowanie metabolizmu 

ˇ poprawa napięcia i jędrności skóry np. zwiotczenia powłok brzusznych, obwisłe ramiona 

ˇ redukcja cellulitu 

ˇ podnoszenie i ujędrnienie pośladków

ˇ zmniejszenie blizn i rozstępów skóry

ˇ ujędrnianie biustu 

ˇ kształtowanie sylwetki (wyszczuplanie i modelowanie ciała)

 

 

Zabiegi przy użyciu Kuma Shape łączą w sobie bardzo przyjemne doznania i niezwykle skuteczne metody terapeutyczne. To zastosowanie nowoczesnej technologii w trosce o nasze zdrowie i piękny wygląd.

 

Informujemy, że na obecną chwilę w Polsce są tylko 3 takie urządzenia (Kraków, Wrocław i Warszawa), nasze urzadzenie jest kolejnym, czwartym w Polsce.

 

Pojedynczy zabieg KumaShape, trwający około 1,5 godziny, wykonujemy na jeden z wybranych obszarów ciała:

ˇI - łydki, uda i pośladki lub

ˇII - uda, pośladki i brzuch lub

ˇIII - ręce, dekolt i plecy lub

ˇIV - uda, pośladki i brzuch

Częstotliwość zabiegów

Pojedynczy, całościowy zabieg Kuma Shape wykonujemy 1-3 razy w tygodniu, w zależności od indywidualnych odczuć pacjenta. Zabiegi częściowe, na wybrane partie ciała możemy wykonywać nawet codziennie, z tym że zabieg na konkretną część ciała nie może być wykonany częściej niż 3 razy w tygodniu, np. co drugi dzień, w dni nieparzyste - brzuch, a w dni parzyste - uda. Po zakończonej serii 10 zabiegów powinno się wykonać zabieg przypominający 1 raz w miesiącu.

 


Złoty Laur Piękna 2011

Profesjonalny Salon Urody Dorotka zdobył

Złoty Laur Piękna 2011 w kategorii kosmetycznej.

 

Otrzymał tytuły:

Partnerzy

logo-nocowanielogo-meteor24

logo-dotpaylogo-eholidaylogo-booking

 

We-Dwoje.pl         Hotele Poznań

Hotele i noclegi w Polsce i noclegi na mapie

Busko-Zdrój noclegi w Willi Dorotka

Adresy

                 28-100 Busko-Zdrój

 

Salon Urody     

ul. Batorego 4b  tel.: 606 72 72 49;

                                   41 378 84 60

ul. Rokosza 5     tel.: 606 43 03 65;

                                  604 59 64 73

       Willa Dorotka

  ul. Rokosza 11  tel.: 600 45 46 35,

                                   41 378 23 18

konto mBank

33 1140 2004 0000 3102 4179 0650

Strona stworzona przez Macieja Radzikowskiego © 2013 - 2022